Na plese města v únoru 2017 by vedení města rádo předalo již druhou sadu cen města. Oceněni mohou být občané za mimořádnou činnost v roce 2016 a za celoživotní přínos městu. Ještě před tím však potřebujeme Vaši pomoc. Znáte někoho, kdo pro Mnichovo Hradiště hodně udělal? Nominujte dlouholeté významné osobnosti nebo významné činy tohoto roku.

Nominace přijímáme do konce listopadu a podat je může každý občan města. O udělení cen rozhodne v tajném hlasování zastupitelstvo města na své prosincové schůzi.

Pro podání nominace je potřeba vyplnit jednoduchý formulář a doručit jej do 30. listopadu do 17 hodin na podatelnu či na e-mail podatelna@mnhradiste.cz. Formulář nominace a pravidla udílení cen jsou ke stažení na této stránce (vpravo dole) nebo si je můžete vyzvednout na podatelně městského úřadu. Informace o navrhovateli jsou důvěrné a bez předchozí dohody je nebudeme zveřejňovat.

Pro vítěze budou kromě listin o udělení ceny města připravena krásná díla vytvořená uměleckým kovářem Pavlem Kverkem a sklářem Jakubem Jelínkem.

Významné osobnosti byly poprvé oceněny na letošním plese města. Pánové Josef Brož a Vlastimil Kouřil získali cenu za celoživotní přínos pro město. Luboš Dvořáček a Lenka Brynychová byli oceněni za záchranu lidského života.